© 2017 osrodekemaus.pl

ProVocatio

Weekendy ProVOCATIO to cykliczne spotkania dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące ich w życiu pytania. Spotkania przeznaczone są dla młodzieży licealnej, studentów oraz młodzieży pracującej. ProVOCATIO to przestrzeń szczególnie dla tych, którzy jeszcze nie odnaleźli drogi swego życia.

 

Zapraszani goście - duchowni i świeccy, wierzący i poszukujący, wykształceni i mądrzy mądrością życia - dzieląc się własnym doświadczeniem, próbują pomóc w odnalezieniu odpowiedzi na najważniejsze pytanie, z którym mierzy się każdy człowiek: jak żyć, by być szczęśliwym?
 

Program Weekendów to również czas na wymianę doświadczeń, osobistą modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu, sakrament pokuty i pojednania oraz kierownictwo duchowe.

 

Spotkania odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: ProVOCATIO NORMAL - przeznaczone są dla uczniów szkół średnich, a także ProVOCATIO STUDENT - tu zapraszamy studentów i tzw. młodych dorosłych, czyli ludzi, którzy ukończyli szkołę średnią i rozpoczynają dorosłe życie.